Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

     Ilgai lauktos atostogos būsimiems šeštokams jau prasidėjo.

     Besidžiaugdami šilta vasara, žiedų jūra, paukščių balsų simfonija, šeštokai mintimis nuklysta į filmo ,,Keliaujantys paukščiai‘‘ peržiūrą ir aptarimą kartu su mokytojomis Rūta Tamošiūniene, Toma Matulevičiene ir kino kritiku Nariumi Kairiu. Filme pasakojama apie netikėtą dovaną – kiaušinį, iš kurio netrukus išsirita ančiukas. Kati gavusi šią dovaną iš tėčio, perleidžia ančiuko globą savo draugei Margo, kuri prikaustyta prie vežimėlio. Tačiau Margo tėvai nėra patenkinti dukros augintiniu ir nusprendžia jį atiduoti į paukštyną. Mergaitės, įskaudintos tokio tėvų poelgio, leidžiasi į kelionę. Tikslas – išlaisvinti ančiuką ir padėti jam pasiekti „Paukščių rojų“. Filmo siužetas sukasi apie mažą paukščiuką ir jo sugrąžinimą į gamtą, bet filmo tema neapsiriboja gyvūnų laisvėmis, nuolat jaučiama gamtos ir technologijų priešprieša, kuri atsiskleidžia veikėjų portretuose, jų santykiuose bei gyvenamojoje aplinkoje.

     Todėl ančiuko kelias į „Paukščių rojų“ mokiniams kėlė klausimus apie žmogaus laisvę judėti, būti ir gyventi, jo santykį su gamta, tarpusavio supratimą bei skirtingą pasaulėjautą.

     Mokiniai paskatinti dailės mokytojos Tomos Matulevičienės nutarė nupiešti filmo afišas.

KELIAUJANTYS PAUKSCIAI

     O ką dar būsimieji šeštokai ir jų mokytojos sugalvojo padaryti per vasarą – tegul lieka paslaptis. Paslaptį atskleisime rudenį.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Spalis 2021 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 39 1 2 3
week 40 4 5 6 7 8 9 10
week 41 11 12 13 14 15 16 17
week 42 18 19 20 21 22 23 24
week 43 25 26 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com