Dabar lankosi

Dabar svetainėje 63 svečiai ir narių nėra

     Šiais laikais ne viena šeima, turinti mokyklinio amžiaus vaikų, pasigenda šilto bendravimo akimirkų su mokyklos, o ypač klasės bendruomene.

     Kai įvyksta susitikimai, pajuntame artimumo ir bendrystės jausmą, geriau pažįstame vieni kitus.

     Septintokus iš Sidabravo gimnazijos subūrė auklėtojos Inos Balinskienės idėja laisvalaikį praleisti kartu su savo šeimomis. Pirmai išvykai pas save pakvietė ūkininkas Povilas Beresnevičius. Neformalioje aplinkoje, laikantis visų saugumo reikalavimų, vykęs bendravimas suartino klasės draugus ir jų šeimas. Tiek vaikai, tiek tėvai išsiilgę paprasto, jautraus bendravimo, skubėjo dalintis prisiminimais, pasakojimais. Vaikai ir jų tėvai turėjo galimybę susipažinti su ūkininkavimo ypatumais. Kas norėjo – buvo pavėžinti traktoriais. Septintokai sužinojo apie ūkininko kasdienybę, jo džiaugsmus ir rūpesčius. Visiems įdomus pasirodė ūkininko technikos kiemas. Bet visus labiausiai sužavėjo pirties teikiami malonumai. O mus, tėvus, nustebino vaikų drąsa, išsikaitinus pirtelėje, trumpam įšokti į tvenkinį. Ant laužo kepėme dešreles, žaidėme tinklinį.

20211010 132415

     Nepastebimai ir prasmingai prabėgo laikas. Nusprendėme pagal galimybes ir toliau rengti šiltus susitikimus. Tik bendraujant su savo vaikais juos geriau pažinsime, suprasime, padėsime jiems teisingai pasirinkti. O, kad tokių susitikimų reikia, parodo vaikų klausimai, kada vėl panaši popietė įvyks.

Septintoko mama Audronė Beresnevičienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com