Dabar lankosi

Dabar svetainėje 220 svečių ir narių nėra

     Džiugi žinia į Sidabravo gimnazijos bendruomenę atskriejo iš Švietimo ir mokslo ministerijos – Sidabravo gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Vita Masėnienė pateko į „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketuką“.

170329 vm

     Konkurso metu buvo vertinama mokytojų praktinė veikla ir indėlis į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą bei kūno kultūros ir sporto plėtrą per 2013–2016 mokslo metus, išrinkti penki laureatai: Kauno „Varpo“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja ekspertė Audra Vilūnienė, Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos mokytoja metodininkė Gitana Jurgelevičienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokytoja ekspertė Jūratė Armonienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokytojas ekspertas Olegas Batutis ir Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytoja metodininkė Vita Masėnienė.

170329 vm 3

     Kovo 29 d. mokytojus sveikino ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Saulius Zybartas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjas Sigitas Stasiulis, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Konkurso nugalėtojams įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštai, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos dovanos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto bei Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės įsteigti piniginiai prizai. Sidabravo gimnazijos atstovai taip pat savo kolegę Vitą Masėnienę pasveikino garbingo apdovanojimo proga ir palinkėjo toliau aktyviai ir kūrybingai dirbti.

170329 vm 2a   170329 vm 1

      Šiemet konkursas vyko aštuntą kartą. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Konkurso partneriai – Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos olimpinė akademija ir Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija.

 

Ligita Navickienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com